Страшна сообраќајка под надвозникот во Орман

Од:

Страотна сообраќајка се случи утрово под надвозникот во Орман. На фејсбук страната на Ѓорче Петров се објавени фотографии од несреќата.

На фотографиите може да се види превртен автомобил. Засега нема официјални информации за несреќата во Орман.

„Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот“, стои во објавата на ФБ.

Би можело да ве интересира

Тројца повредени во сообраќајка на патот Куманово-Свети Николе

Ана Ололовска

Тепачка во Влае: Им го попречиле патот и им го искршиле автомобилот

Искра Манојлоска

Уважена жалбата на ОЈО Скопје за условната осуда за сообраќајката кај Млечен ресторан, осудениот доби две години затвор

Ана Ололовска

Наташа Димитриевска задоволна од одлуката на Апелациониот суд за ефективна казна затвор

Ана Ололовска

Тинејџер од Опае ја предизвикал сообраќајката во Куманово – итајќи со „Опел“, се забил во три паркирани коли

Жарко Настоски

Тешка сообраќајка во Куманово – една кола превртена, една заглави во оградата на Бедински мост

Жарко Настоски