Скопјанка нападната од две жени на Бит Пазар

Од:

На 03.10.2022 во 21:22 часот Г.А.(33) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од две женски лица.

dobivaj vesti na viber

Се работи на расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

„Ќе ти го отворам черепот“: Брутално врсничко насилство во Белград, претепана соученичка затоа што е одлична студентка

А1он

Расчистено насилството во Куманово, насилниците лишени од слобода

Скопјанка е нападната од нејзиниот поранешен сопруг

Горан Наумовски

Таткото на малтретираната тенисерка во Белград: Ништо не погрешив, во Кина е тоа дозволено

А1он

(ВИДЕО) Хорор од Белград го шокираше светот: Уапсен татко кој брутално ја претепа својата ќерка тенисерка на тренинг

А1он

Жената која крвнички ја тепа својата ќерка: На социјалните мрежи ја нарекува „принцеза на мама“, а дома брутално ја малтретира

А1он