Мртов маж пронајден во куќа во Драчево

Од:

Полицијата извести дека вчера во 17.20 часот во СВР Скопје, од Итна медицинска помош било пријавено дека во двор од куќа на подрачје на Драчево починал М.Ж.(38) од Скопје.

Лекар констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Би можело да ве интересира

Мртов маж e пронајден со убодни рани во подрумот на луксузен хотел на Менхетен

Велешанец пронајден мртов кај дуќаните на Нов мост во Велес

Мртов маж пронајден во својот дом во Кочани

Македонски државјанин пронајден мртов во мотел во Урошевац

Горан Наумовски

Во куќа во Велес пронајден мртов маж

Во стан во Центар пронајден мртов маж

Горан Наумовски