Две лица повредени во сообраќајка во Чаир

Од:

Две лица се повредени во сообраќајка која се случи денеска на улица „Христијан Тодоровски Карпош” во Чаир.

Од МВР информираат дека според првичните информации во сообраќајката учествувале три возила како и дека во моментов се врши увид на местото на несреќата.

Би можело да ве интересира

Судир на четири возила причина за смртниот случај во вчерашната сообраќајка на автопатот Скопје- Тетово

А1он

Утврден идентитетот на загинатиот и повредените во сообраќајката на автопатот Скопје-Тетово

А1он

Едно лице го загуби животот во сообраќајка на автопатот Скопје- Тетово

Предраг Петровиќ

Тешко повреден пешак во Тетово, возачот избегал

Ана Ололовска

Сообраќајка во Арачиново, петмина повредени

Ана Ололовска

Пешак потешко повреден во сообраќајка во Струмица

Ана Ололовска