Скопјанец пријавил дека двајца малолетници го силувале неговиот малолетен син

Од:

Полицијата извести дека вчера во 19.30 часот во полициска станица Центар, Н.К. од Скопје пријавил дека на 28.11.2023 на подрачје на Центар двајца малолетници од Скопје со закана со нож извршиле полов напад врз неговиот малолетен син и му одзеле личен предмет.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Момче е осомничено за силување на малолетничка од Скопје

Штипјанец силувал 27-годишна жена

Капетан на Војската на Србија е осуден на доживотен затвор поради силување на својата малолетна ќерка

Очув од Делчево осомничен за силување на 15-годишно девојче

Горан Наумовски

Maж во Аеродром се обидел да силува жена

Горан Наумовски

Познат британски политичар уапсен под обвинение за силување