zaginaa deca

Регион

(ВИДЕО) Четири деца на возраст од шест месеци до пет години загинаа во пожар во Нови Пазар

А1он
Четири деца на возраст од шест месеци до пет години загинаа во пожар што рано утринава се случи во станбена зграда во Нови Пазар. Нивните