vera zvonareva

Спорт

Руска тенисерка доби забрана за влез во Полска од Белград, непожелна е

А1он
Познатата руска тенисерка Вера Звонарева (ВТА:655) доби забрана за влез во Полска и нема да може да настапи на ВТА турнирот во Варшава. Како што