venecuela

Свет

Чавес и подари куќа на својата тримилионита следбеничка на Твитер

А1он
Наталија Валдивијесо (19) е среќната добитничка на вредниот подарок, куќа од венецеуелскиот претседател Уго Чавез затоа што била тримилјонитиот следбеник на неговиот Твитер профил. Предходно,