selin dion

Магазин

ВИДЕО: Потресна снимка од Селин Дион – одлучи да ја остави за новиот документарец

А1он
Новиот документарец за битката на Селин Дион со опасна болест прикажува болна, срцепарателна сцена во која славната пејачка добива напад. Оваа битка на музичката суперѕвезда
Магазин

(ВИДЕО) Селин Дион минува низ пекол: „Поради болеста ми се скршија ребрата“

А1он
Селин Дион боледува од невролошкото пореметување „синдром на вкочанета личност“, а сега откри дека страдала од грчеви во мускулите толку силни што и биле скршени
Магазин

Селин Дион ги шокираше фановите со нејзиниот изглед и нејзиното ново 16 години помладо момче

А1он
Пејачката Селин Дион (50) не престанува да привлекува внимание откако мината недела на Париската модна недела се појави со 16 години помладиот танчер и илустратор