plfm

Спорт

ПМФЛ: Шкендија ја обезбеди титулата, продолжува борбата за опстанок

А1он
Фудбалерите на Шкендија го обезбедија шампионскиот трофеј во Првата македонска фудбалска лига, откако попладнево забележаа победа над Борец и освоија нови три бода. Тетовци на