matriks

Магазин

(ВИДЕО) Кијану Ривс се враќа како Џон Вик во новиот тизер трејлер

А1он
Кијану Ривс ја репризира улогата на Џон Вик во претстојното продолжение на акциониот блокбастер.Холивудскиот актер повторно ќе го глуми титуларниот убиец во четвртиот од серијалот