mateus

Спорт

Матеус: Ќе испаднеме од СП ако играме вака против Шпанија

А1он
Легендата на германскиот и светскиот фудбал Лотар Матеус ја критикуваше германската селекција по шокантниот пораз од Јапонија (1:2), во првиот натпревар на Светското првенство. Рекордерот