manaskov

Спорт

Разочараниот Манасков: Немавме решение за одбраната што ја одиграа Австријците

А1он
– Крилото на репрезентацијата на ракометната репрезентација на С.Македонија, Дејан Манасков, тешконаоѓаѓе зборови по поразот од Австрија и елиминацијата од Европското првенство. Манасков изјави дека