lokomotiv moskva

Спорт

ПСЖ ја декласираше Црвена звезда, Шалке ја совлада Локомотив Москва

ПСЖ со убедливи 6:1 ја совлада Црвена ѕвезда во натпревар од групата Ц во Лигата на шампионите. Францускиот тим ја потврди фаворитската улога и по