kosarka srbija

Спорт

Антиќ: Мотивацијата го решава победникот во дербито против Партизан

А1он
Поранешниот македонски репрепрезентативец Перо Антиќ смета дека дерби дуелите меѓу „лутите“ белградски ривали Црвена звезда и Партизан ги решава само поголемата мотивација. Вечерва овие двата