elton dzon

Магазин

ВИДЕО: Елтон Џон ги повика фановите на сцена, па ги пцуеше: Гонете се, се уништивте

А1он
Популарниот музичар Елтон Џон направи инцидент на концертот во Лас Вегас во четвртокот. Тој на бината повика фанови, кои го допираа додека свиреше на клавирот