dzoni dep

Магазин

Џони Деп за три часа заработи 3,5 милиони долари со продажба на слики

А1он
Холивудскиот актер Џони Деп за само неколку часа заработи околу 3,5 милиони долари продавајќи ја својата деби колекција на платно. Само неколку часа по објавувањето
Магазин

ВО ЖИВО: Донесена пресуда во случајот Џони Деп-Амбер Херд

А1он
Поротата донесе пресуда во тужбата за клевета на Џони Деп против неговата поранешна сопруга Амбер Херд, која тврдеше дека Деп физички и сексуално ја нападнал
Магазин

На секои три секунди се продава по едно шише парфем што го рекламира Џони Деп

А1он
Иако филмската кариера на Џони Деп несомнено страдаше во последните неколку години поради обвинувањата на Амбер Херд, не сите се откажаа од соработката со славниот
Регион

Вучиќ со Џони Деп, кој ќе биде одликуван со орден за заслуги

А1он
Претседателот на Србија, Александар Вучиќ се сретна со холивудската ѕвезда Џони Деп, кој денеска пристигна во Белград. Деп доаѓа во Белград по повод промоцијата на
Магазин

Телохранителите го тужат Џони Деп: Му бевме како дадилки и му чистевме дрога од фацата

А1он
Поранешните телохранители на Џони Деп ја тужат холивудската ѕвезда тврдејќи дека премногу работеле, дека биле малку платени и дека често се чувствувале како негови дадилки,
Магазин

Продуцентите лути на Џони Деп поради разголените сцени на поранешната сопруга

А1он
Разводот на актерот Џони Деп и неговата колешка Амбер Херд предизвика големо внимание во јавноста. Освен бурната разделба, сега испливаа уште некои информации кои наводно