bodrum

Регион

Манекенката Ирина Двизова и ќерката Дијана (15) се убиени во близина на хотел во Бодрум

А1он
Руската манекенка Ирина Двизова и нејзината ќерка Дијана (15) се убиени во Бодрум, а нивните тела биле пронајдени завиткани во чаршафи во близина на луксузен