azar

Спорт

Реал платил 160 милиони, наместо објавените 100 милиони евра за Азар

А1он
Познати се новите финансиски детали од трансферот на играчот за врска Еден Азар од Челзи во Реал Мадрид. Податоците во документите поврзани со плаќањата за
Спорт

Азар имаше три, сега доби и четврти син

А1он
Белгискиот фудбалер Еден Азар утрово по четврти пат стана татко. По три сина, неговата сопруга Наташа повторно роди машко дете. Капитенот на белгиската репрезентација нема