Во стан на „Џон Кенеди“ пронајден починат маж

Од:

Утрово во 04.19 часот од Итна медицинска помош во Полициска станица Бит Пазар било пријавено дека од страна на К.С. во стан на улицата „Џон Кенеди“ бил пронајден починат нејзиниот сопруг, 70-годишниот Р.С., извести МВР.

dobivaj vesti na viber

Смртта е констатирана од лекар од итна медицинска помош, без траги на насилство, велат од МВР.

По наредба на Јавен Обвинител телото ќе биде дадено на обдукција.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Тешка сообраќајка во Ново Село

Ана Ололовска

Во куќа во село Кучково пронајден починат маж

Ана Ололовска

Пронајдено починато 26-годишно момче од Скопје

Ана Ололовска

Малолетничка тешко повредена во сообраќајна несреќа во Гостивар

Катерина Павлова-Николовска

Се урна таванска конструкција, уби жена во Кичево

Катерина Павлова-Николовска

Во тешка сообраќајка загина 38-годишен маж од струмичко

Ана Ололовска