Во прекин сообраќајот на магистралниот пат Штип-Делчево, во близина на Кочани

Од:

Поради сообраќајна незгода во прекин е сообраќајот на магистралниот пат Штип-Делчево, во близина на Кочани.

dobivaj vesti na viber

Како што информираат од АМСМ сообраќајот е во прекин од 14:05 часот и е пренасочен преку Кочани.

Би можело да ве интересира

Загина пешак прегазен од „Ауди“ кај општинската зграда на Ѓорче Петров

Кристијан Ландов

Протест за прегазениот битолчанец: Да побараме правда за Оли и сите убиени во сообраќајки

Кристијан Ландов

Тешко повреден пешак во Скопје

Изречени 18 месеци затвор за возачот кој прегази битолчанец на тротинет: Судството го уби брат ми по вторпат

Кристијан Ландов

Тешко повредени двајца Срби, со автомобил излетале од автопатот Куманово-Скопје

25-годишен скопјанец загина кај Катланово, со мотоцикл излетал од патот

Катерина Павлова-Николовска