Во Охрид жена од Германија била силувана од турски државјанин

Од:

Полицијата денеска извести дека вчера во 16.30 часот во СВР Охрид, 42-годишна жена од Германија, со престој во Охрид, пријавила дека на 21 и 22.08.2023 во Охрид, А.О.(46) од Република Турција, со престој во Кичево, извршил обљуба врз неа.

– Се преземаат мерки за расчистување на случајот – велат од МВР.

Би можело да ве интересира

Скопјанец пријавил дека двајца малолетници го силувале неговиот малолетен син

Горан Наумовски

Maж во Аеродром се обидел да силува жена

Горан Наумовски

Познат британски политичар уапсен под обвинение за силување

Силувач во Хрватска доби мала казна затвор само затоа што е учесник во Татковинската војна

77-годишен струмичанец се обидел да силува сосетка

Девет момчиња од Италија осомничени за групно силување