Скопјанец силувал малолетната роднина

Од:

Скопската полиција извести дека 35-годишна жена од скопско пријавила дека нејзин роднина извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка.

Од полицијата додаваат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Штипјанец силувал 27-годишна жена

Капетан на Војската на Србија е осуден на доживотен затвор поради силување на својата малолетна ќерка

Очув од Делчево осомничен за силување на 15-годишно девојче

Горан Наумовски

Скопјанец пријавил дека двајца малолетници го силувале неговиот малолетен син

Горан Наумовски

Maж во Аеродром се обидел да силува жена

Горан Наумовски

Познат британски политичар уапсен под обвинение за силување