МВР: 26-годишен маж сакал да силувала 68-годишна жена

Од:

Полицијата извести дека вчера во 16 часот, полициски службеници од полициското одделение Македонска Каменица го лишиле од слобода А.В.(26) од село во Македонска Каменица.

-Полицијата постапувала по претходна пријава дека на 14.4.2024 се обидел да изврши обљуба врз 68-годишна жена од друго село во Македонска Каменица, информира МВР.

По целосно документирање на случајот, против него ќе следува соодветна пријава.

Би можело да ве интересира

Притвор за таткото од Крушевац кој се обидел да ја силувал 13-годишната ќерка

Скопјанец во МВР пријавил дека била силувана неговата малолетна внука

Скандал во Премиер лигата: Уапсени двајца фудбалери поради силување

Девојче од Србија е дрогирано и силувано во Рим

Почина девојче во Франција кое беше силувано и истепано

Момче силувало малолетно девојче