Момче силувало малолетно девојче

Од:

МВР извести дека вчера во 19.50 часот во СВР Скопје, Е.Д.(35) од Скопје пријавила дека малолетник од Скопје извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Би можело да ве интересира

МВР: 26-годишен маж сакал да силувала 68-годишна жена

Девојче од Србија е дрогирано и силувано во Рим

Почина девојче во Франција кое беше силувано и истепано

За насилникот кој злоставуваше малолетничка се бара притвор, немала ни 15 години

Катерина Ѓуровски

Средовечен маж повеќепати силувал малолетничка

Катерина Ѓуровски

Грозоморно убиство во затвор во Србија: Го силувале со метла, починал старец

А1он