Кумановец силувал малолетничка

Од:

Кумановец силувал малолетничка, а случајот во полицијата го пријавила мајката на девојчето, информираат од полицијата.

„Вчера во 20 часот, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н. од Куманово, со кого од претходно се познавала“, велат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Свекор се обидел да ја силува снаата во Кичево

Ана Ололовска

Две малолетни девојчиња силувани во Штип и Кочани

Жарко Настоски

70-годишен маж обвинет за обид за полов напад врз 10-годишно девојче

Ана Ололовска

Триесет дена притвор за велешанец што два дена по ред силувал сосетка во нејзиниот дом

Жарко Настоски

Скопјанец пријавил обид за силување врз неговата ќерка

Ана Ололовска

Делчевци преку петиција бараат најстрога казна за сограѓанин кој силуваше жена во нејзиниот дом

Жарко Настоски