Косовец пронајден мртов на булеварот „Борис Трајковски“

Од:

Педесет и седумгодишен државјанин на Косово е пронајден во бессознание доцна синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на обдукција

Би можело да ве интересира

25-годишен прилепчанец загина на лов во Мариово

Полицијата растурила две домашни забави во Скопје, приведени 13 лица

ВИДЕО: Уапсен сопственик на локал во кој полицијата затекнала Русинки и Украинки „на црно“

Катерина Павлова-Николовска

Жител на беровско Будинарци фингирал сопствено грабнување за да земе 10.000 евра од својот татко

Приведени три лица од гостиварско поради трговија со кокаин

Кочанчанец двапати во еден ден спречил инспектори да извршат контрола на градилиште

Жарко Настоски