superboul

Магазин

ВИДЕО: Ријана направи спектакл на Супербоул и објави дека е бремена

А1он
Поп-ѕвездата Ријана се врати на сцената по петгодишна пауза, настапувајќи на полувремето на Суперболот, најгледаниот спортски настан во САД. Пејачката по настапот потврди дека е
Магазин

Речиси 200 илјади долари за секунда реклама на „Супербоул“

А1он
Телевизиските реклами од 30 секунди што ќе се емитуваат за време на финалето во Лигата на американскиот фудбал, Супербоул, ќе ги чини компаниите 5,6 милиони
Магазин

ВИДЕО: Дете од публиката го засени шоуто на Џастин Тимберлејк

А1он
Еден млад фан на Супербоул стана интернет сензација и е попопуларен од самиот настап на Џастин Тимберлејк. Неговите реакции го насмеаја целиот свет. Тринаесетгодишниот Рајан