rasel brend

Магазин

Расел Бренд обвинет за силување и сексуален напад

А1он
Британскиот комичар, актер и ТВ-лице Расел Бренд е обвинет за силување, сексуален напад и емоционална злоупотреба помеѓу 2006 и 2013 година. Четири жени го обвинија
Магазин

Мајката на познатиот актер доживеа тешка сообраќајна несреќа

А1он
Мајката на актерот Расел Бренд имаше тешка сообраќајна несреќа во англискиот град Брентвуд што беше предизвикана од возач на друг автомобил. По несреќата виновникот побегнал.