pmfl

Спорт

Извлечени двојките за новата сезона во ПМФЛ

А1он
Денеска во просториите на Фудбалската Федерација на Македонија беа одредени двојките за новата натпреварувачка сезона во Првата Македонска Фудбалска Лига (ПМФЛ) Ждрепката одреди актуелниот првак