nikol kidman

Магазин

(ВИДЕО) Никол Кидман го „пецна“ Том Круз: „Сега можам да носам штикли“

А1он
Никол Кидман, актерка позната по проектите како „Big Little Lies“ и „Eyes Wide Shut“, некогаш беше во брак со мегаѕвездата Том Круз. Малку е познато
Магазин

Никол Кидман се разобличи до непрепознатливост заради улога

А1он
Холивудската ѕвезда Никол Кидман се промени до непрепознатливост за улогата на детектив со проблематично минато, во новата драма „Destroyer”. Филмот премиерно беше прикажан на Лондонскиот
Магазин

Никол Кидман откри дека била верена со Лени Кравиц

А1он
Австралиско-американската ѕвезда Никол Кидман обелодени дека по разводот со Том Круз, а пред да се омажи за сегашниот сопруг Кит Урбан, извесен период била верена