naomi kembel

Магазин

Познатата манекенка откри дека зависноста од дрога за малку ќе ја убиела: „Беше страшно да се погледнам во огледало…“

А1он
Супермоделот Наоми Кембел (53) неодамна во документарниот филм „The Super Models“ призна дека во деведесеттите била на работ на смртта поради зависност од дрога. Наоми
Регион

Бугарите ја изнервираа Наоми Кембел, по инцидент во Софија ги обвини: „Расисти“

А1он
Поранешната најплатена манекенка во светот, Наоми Кембел, доживеала непријатно искуство на аеродромот во Софија. Вработена на аеродромот ја замолила познатата манекенка да се тргне на