leonardo de kaprio

Магазин

Актерката откри: „Снимањето со Ди Каприо беше мизерно, најдосадниот ден во мојот живот“

А1он
Многу луѓе ширум светот би дале сè за шанса да се дружат со Леонардо ди Каприо и Тимоти Шаламе, но на Џенифер Лоренс и беше