kevin spejsi

Магазин

Човекот кој го обвинува Кевин Спејси дека го силувал кога бил дете, мора да го открие идентитетот

А1он
Човекот кој анонимно го обвини прославениит холивудски актер Кевин Спејси дека го силувал кога имал само 14 години, мора да го открие својот идентитет, доколку
Магазин

Нови обвиненија за сексуални напади против Кевин Спејси

А1он
Британската полиција соопшти дека ги истражува тврдењата на уште три други лица, кои го обвинуваат американскиот актер Кевин Спејси за сексуални напади. Претходно се тврдеше
Магазин

Сони го повлече филмот „Сите пари на светот“ од АФИ Фест поради Кевин Спејси

А1он
Новиот филм на режисерот Ридли Скот „Сите пари на светот“ е повлечен од АФИ Фест поради обвинувањата за сексуално вознемирување против главната улога во филмот,