kazino flamingo

Економија

Ново супер атрактивно казино во Лимак Скопје – GRAND CASINO ADMIRAL започна со работа!

А1он
Светски познатиот бренд ADMIRAL како дел од групацијата NOVOMATIC која е лидер во индустријата за игри на среќа, го отвори најновото супер атрактивно казино GRAND
Економија

Гламурозна прослава на 18-от роденден на казино „Фламинго“, хотел Гевгелија

А1он
Следи славенички викенд по повод 18-от роденден на Казино Фламинго Хотел – Гевгелија со продолжена програма која почнува во петок и завршува во понеделник кога
Економија

„Фламинго покер турнир“ седми пат во казино Фламинго хотел Гевгелија

А1он
Во организација на Казино „Фламинго“ Хотел – Гевгелија во периодот од 01-05 ноември ќе се одржи седмиот по ред „Фламинго покер турнир“, настан кој е