izbodeno momce

Регион

Инцидент близу Лесковац: Млад човек прободен со нож во грбот, стомакот и десната нога

А1он
Српската полиција го уапсила Л.С.(21) од Лебан поради нанесување полесни телесни повреди. Тој е осомничен дека пред кафуле во Лебан, по кратка вербална расправија, три
Македонија

(ВИДЕО) Таткото на избоденото момче: Насмеани се шетаат на слобода, а треба да одговараат за обид за убиство

А1он
Една недела од крвавиот инцидент во скопско Марино кога 27-годишниот Филип Филиповски беше избоден со нож пред дискотека, семејството бара одговори од институциите до каде