hadzimanov

Магазин

Васил Хаџиманов: Коментарите се срамни, татко ми прими само една доза вакцина и почина од Ковид-19

А1он
Синот на прославениот македонски музичар Зафир Хаџиманов, Васил, во објава на социјалните мрежи реагира на коментарите кои ги прочитал под веста за смртта на неговиот