fudbal palestina

Спорт

Палестинската фудбалска асоцијација и се заблагодарува на Барса што одби да игра во Ерусалим

А1он
Палестинската фудбалска асоцијација изрази благодарност до Барселона што одби да игра со израелски Беитар во Ерусалим. – Изразуваме голема благодарност до Барселона за почитта што