dusan vlahovic

Спорт

Влаховиќ го одби Јувентус – можна преселба во Премиер лигата

А1он
Српскиот фудбалер Душан Влаховиќ ќе биде една од главните теми во летниот преоден рок. Влаховиќ не сакаше да потпише нов договор со екипата на Јувентус