dibirov

Спорт

ВИДЕО: Голот на Дибиров од „мртов“ агол најубав во четврфиналето од ЛШ

А1он
Левото крило на Вардар, Тимур Дибиров го постигна најубавиот гол во реванш натпреварите од четвртфиналето во ракометната Лига на шампиони. Дибиров прифати една топка на