dani alves

Спорт

Заработува и во затвор: Алвеш разви феноменален бизнис зад решетки

А1он
Познатиот бразилски фудбалер Дани Алвеш моментално минува низ многу лош период во животот, бидејќи е зад решетки поради обвинување за силување. Најодликуваниот фудбалер во историјата