baka prase

Регион

ВИДЕО: По смртта на јутјуберката, Бака Прасе остана без пари и чисти во Амстердам

А1он
Српскиот јутјубер познат како Бака Прасе, по самоубиството на јутјуберката за кое го обвинуваа, реши да го продаде своето Ферари и да купи стан во
Регион

По четири часа Бака Прасе маскиран излезе од полициска станица

А1он
Богдан Илиќ или Бака Прасе беше ослободен нешто пред 21 часот од полициската станица каде даваше изјава за сите познати околности во врска со смртта
Регион

Српскиот јутјубер Бака Прасе приведен поради смртта на инфлуенсерката

А1он
По налог на српското Обвинителство, Богдан Илиќ познат како Бака Прасе е приведен во полиција. Тој е доведен таму да даде изјава за сите познати
Регион

Се самоуби српската инфлуенсерка која пред две години беше мета на понижувања од Бака Прасе

А1он
Српската инфлуенсерка Кристина Кика Ѓукиќ се самоуби, а за тоа јавноста ја извести нејзината пријателка, инфлуенсерката Лаура Тешановиќ. Кика Ѓукиќ беше српска гејмерка, јутјуберка и
Регион

Јутјуберот Бака Прасе доби кривична пријава за обљуба на малолетничка

А1он
Српското Министерство за внатрешни работи го известило Народниот правобранител дека Управата на криминалистичката полиција поднела кривична пријава против српскиот јутјубер Богдан Илиќ, познат под псевдонимот