Во Скопје: 16-годишник силувал 14-годишно девојче

Од:

МВР извести дека вчера во 15 часот во СВР Скопје 38-годишна жена пријавила дека на подрачјето на Шуто Оризари 16-годишник извршил обљуба врз нејзината 14 годишна ќерка, со која биле во љубовна врска.

– По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок – извести полицијата.

Би можело да ве интересира

Скопјанец пријавил дека двајца малолетници го силувале неговиот малолетен син

Горан Наумовски

Maж во Аеродром се обидел да силува жена

Горан Наумовски

Познат британски политичар уапсен под обвинение за силување

Силувач во Хрватска доби мала казна затвор само затоа што е учесник во Татковинската војна

77-годишен струмичанец се обидел да силува сосетка

Девет момчиња од Италија осомничени за групно силување