Во семеен дом во Центар: Маж допирал жена, а се обидел да силува малолетно девојче

Од:

Скопската полиција извести дека во полициска станица Центар 46-годишна скопјанка пријавила дека околу осум часот во нејзиниот дом на подрачје на Центар едно лице со закана ја допирало по телото и се обидел да изврши обљуба врз нејзината малолетна ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Maж во Аеродром се обидел да силува жена

Горан Наумовски

Познат британски политичар уапсен под обвинение за силување

Силувач во Хрватска доби мала казна затвор само затоа што е учесник во Татковинската војна

77-годишен струмичанец се обидел да силува сосетка

Девет момчиња од Италија осомничени за групно силување

13 годишно девојче нападнато од осуммина и силувано на базен во Келн

Предраг Петровиќ