Малолетник од Скопје осомничен за обид за силување на девојче

Од:

МВР извести дека вчера во 20.31 часот во СВР Скопје, 30 – годишен жител на населбата Шуто Оризари – Скопје пријавил дека малолетник од истата населба се обидел да изврши обљуба врз неговата малолетна ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Маж од Богданци осомничен дека силувал малолетничка

Горан Наумовски

Притвор за таткото од Крушевац кој се обидел да ја силувал 13-годишната ќерка

Скопјанец во МВР пријавил дека била силувана неговата малолетна внука

Скандал во Премиер лигата: Уапсени двајца фудбалери поради силување

МВР: 26-годишен маж сакал да силувала 68-годишна жена

Девојче од Србија е дрогирано и силувано во Рим