Голема вест: Lifetime Office 2021 само за 25,61 €. Дојдете во специјалната продажба на Godeal24 Office!

Од:

Microsoft Office е канцелариски пакет за повеќе од 1 милијарда луѓе ширум светот и со добра причина. Понекогаш ни е тешко да избереме дали вреди да се надградиме до најновата верзија на Office 2021 или да се држиме до испробаниот и вистинскиот Office 2019. Освен разликата во цената, во однос на функционалноста, Office 2021 нуди нови функции како интеграција на тимови во Word и Excel, подобрена анализа на податоци во Excel, подобрени функции за мастило во PowerPoint и ажуриран дизајн во целиот софтвер. Двете верзии на Microsoft Office се остварливи опции за поединци и мали бизниси кои бараат сигурно решение за продуктивност.

Ако навистина ви требаат овие нови функции, специјалната продажба на Godeal24 Office може да ви помогне да ги решите вашите проблеми со цената. Lifetime Office 2021 Pro Plus ве чини само 25,61 €! Тоа е веќе подната цена! Но, ако Office 2019 Pro повеќе ви одговара! Во оваа распродажба е и по цена од 23,56 €! Искористете ја шансата и купете го она што ви одговара.

Најдобра вредност! 62% попуст на Microsoft Office! (coupon code “DYF62”)

Office 2021 Professional Plus – 1 PC – 25.61€
Office 2021 Professional Plus – 2 Keys – 40.98€ only (20.49€/Key)
Office 2021 Professional Plus – 3 Keys – 57.54€ only (19.18€/Key)
Office 2021 Professional Plus – 5 PCs – 66.62€ only (13.32€/PC)
Office 2019 Professional Plus – 1 PC – 23.56€
Office 2016 Professional Plus – 1 PC – 20.49€
Visio Professional 2021 -1 PC – 22.97€
Project Professional 2021- 1 PC – 25.70€
Office 2021 Home and Business for Mac – 29.69€
Office 2019 Home and Business for Mac – 27.19€
>>> Get More Office

Каков попуст! Огромен попуст на Windows OS: (coupon code ” DYF50″)

Windows 10 Professional – 1 PC – 7.59€
Windows 10 Home – 1 PC – 7.51€
Windows 11 Professional – 1 PC – 11.69€
Windows 11 Home – 1 PC – 11.25€
Windows Server 2022 Standard – 26.13€

Windows Server 2019 Standard – 16.06€
Visual Studio 2022 Enterprise- 1 PC/Mac – 60.00€
Windows Server 2022 Datacenter – 30.75€
Windows 10 Enterprise 2021 LTSC – 12.81€
Windows 10 Enterprise 2021 LTSC – 10 PCs – 54.99€

Добијте повеќе клучеви со пријателите, купувајте повеќе заштедете повеќе! (coupon code ” DYF50″)

Windows 10 Professional – 2 PC – 12.43€ only (6.21€/PC)
Windows 10 Professional – 5 Keys – 34.99€ only (6.99€/Key)
Windows 10 Home – 2 PC – 12.38€ only (6.19€/PC)
Windows 11 Professional – 2 Keys – 22.22€ (11.11€/Key)
Windows 11 Professional – 5 PC – 51.20€ only (10.24€/PC)
Windows 11 Home – 2 Keys – 21.98€ only (10.99€/Key)
>>> Get More Windows

62% попуст на пакети и повеќе MS Office (coupon code “DYF62”)

Windows 11 Pro + Office 2021 Pro Plus – Bundle – 32.99€
Windows 11 Pro + Office 2019 Pro Plus – Bundle – 28.69€
Windows 10 Pro + Office 2021 Pro Plus – Bundle – 29.70€
Windows 10 Pro + Office 2019 Pro Plus – Bundle – 25.68€
>>> Get More Bundle

Основни компјутерски алатки по најдобра цена!

Со Godeal24, можете да изберете соодветна алатка од стотици алатки. Доброто користење на алатките може да биде голема помош во вашата работа. Она што Godeal24 може да ви го обезбеди се вистински и корисни алатки. изберете го оној што ви треба!

Најпопуларен во софтверот за алатки – Ashampoo:
Ashampoo PDF Pro 3 – 19.99€
Ashampoo ZIP Pro 4 – 11.98€
Ashampoo Backup Pro 17 – 18.99€
Ashampoo Photo Commander 17 – 10.21€
Ashampoo Burning Studio 24 – 16.70€
Софтвер за практични компјутерски алатки:
IObit Driver Booster 10 – 16.39€
Adguard – 3 Devices – Lifetime – 27.66€
MacBooster 8 Lifetime Subscription – 10.24€
Internet Download Manager – 1 PC – Lifetime – 19.99€
Advanced SystemCare 16 Pro – 1 PC – Lifetime Subscription – 20.49€
>>>Get More Tools

Во Godeal24, можете да заштедите многу време и пари со намалени лиценци на Microsoft, главен софтвер за ИТ безбедност и други компјутерски алатки. Добијте Windows OS и MS Office по непобедлива цена. Уживајте во купувањето без проблеми со дигиталната испорака на Godeal24, која го испраќа вашиот софтвер директно на вашата е-пошта за неколку секунди по купувањето. Плус, со TrustPilot 98% Одлична оцена и стручна техничка поддршка 24/7, можете да бидете сигурни во квалитетот на производот што го купувате.

Godeal24 ветува дека нуди 24/7 професионална техничка поддршка и доживотна постпродажна услуга и дека можете да го користите производот без проблеми!
Contact Godeal24: [email protected]

How to Pay?

 Одете на страницата за наплата, продолжете како гостин (или креирајте сметка), а потоа пополнете „Информации за наплата“..

Би можело да ве интересира

ЕК одобри Мајкрософт да ја купи „Нуанс“ за 16 милијарди долари

Ана Ололовска

За новата игра на „Мајкрософт“ – нов џојстик

Ана Ололовска

„Мајкрософт еџ“ трет најпопуларен интернет-пребарувач

Ана Ололовска

Бил и Мелинда Гејтс: Глобалниот ангажман е наша должност

Ана Ололовска

Почина Пол Ален, соосновачот на Мајкрософт

Ана Ололовска