17-годишно момче силувало малолетничка

Од:

МВР извести дека на 23.08.2023 во 19.30 часот во полициската станица Кисела Вода, 50 – годишен скопјанец пријавил дека на 21.8.2023 врз неговата малолетна ќерка била извршена обљуба од 17-годишник од Скопје, со кого била во врска.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Скопјанец пријавил дека двајца малолетници го силувале неговиот малолетен син

Горан Наумовски

Maж во Аеродром се обидел да силува жена

Горан Наумовски

Познат британски политичар уапсен под обвинение за силување

Силувач во Хрватска доби мала казна затвор само затоа што е учесник во Татковинската војна

77-годишен струмичанец се обидел да силува сосетка

Девет момчиња од Италија осомничени за групно силување