srbija ubistvo

Регион

Полицијата објави фотографии на убијците на српскиот ММА борец Стефан Савиќ

А1он
Српскиот репрезентативец и ММА борец Стефан Савиќ беше брутално убиен на 25 февруари, а припадниците на полицијата веќе ги идентификува осомничените. Се трага по двајца