metju peri

Магазин

Рејчел се прости од својот сакан Чендлер: Метју те сакам многу и знам дека веќе ништо не боли

А1он
Џенифер Анистон, актерката од познатата серија „Пријатели“ за прв пат проговори за смртта на нејзиниот колега и пријател Метју Пери. Актерката која ја глумеше Рејчел
Магазин

ВИДЕО: Погребан Метју Пери, го испратија колегите од „Пријатели“

А1он
Метју Пери е погребан. Најблиските пријатели и семејството на починатиот актер се собраа на интимна церемонија во Меморијалниот парк Forest Lawn во Лос Анџелес во
Магазин

Причината за смртта на Метју Пери можеби нема да биде позната со недели

А1он
Причината за смртта на американскиот актер Метју Пери во неговиот дом ќе биде позната кога медицинскиот преглед на округот Лос Анџелес ќе спроведе понатамошна истрага
Магазин

Во домот на Метју Пери немало наркотици, но имало многу лекови: ќе се прави токсиколошка анализа

А1он
Во домот на актерот Метју Пери кој почина на 54-годишна возраст не биле пронајдени наркотици. Меѓутоа, пронајдени се разни лекови кои може да се набават
Магазин

(ВИДЕО) Емотивен момент: Омилениот клуб на Пери се прости од него со темата од „Пријатели“

А1он
Метју Пери беше познат како навивач на хокеј клубот ЛА Кингс. Редовно ги посетуваше нивните натпревари, а во 2012 година беше сведок кога „кралевите“ го