eminem

Магазин

ВИДЕО: Спотот на Еминем со дуксери на македонски јазик

А1он
Американскиот рапер Еминем сними политички мотивиран спот во кој се нафрла врз американскиот претседател Доналд Трамп. Но еден детал во спотот, во кој Еминем рапува